• Свеж
Пол за бања за бања Техс без дупчење Организатор на ковано железо, кујнски решетка, за секојдневно чистење, цврсто залепување, супер мерење, може да се инсталираат р
zoom_in

Пол за бања за бања Техс без дупчење Организатор на ковано железо, кујнски решетка, за секојдневно чистење, цврсто залепување,

DEN 448.00

Стока
check Достапно.

Складирање на туш : Пол за туширање поставена со wallидови даваат доволно за да го одржите целиот додаток за бања. Со дизајнирана полица за самоуправа, можете да ја користите како корпа за туширање, агол за туширање, полици што висат за бања, држач за додатоци за туширање и складирање и организација за бања. Полици за туширање Нема дупчење : Овие лепливи туш кади лесно да се инсталираат без дупчење и без завртки, само ставете ја налепницата на лепилото за туширање на идот. Rust Free Shower Caddy : With punch-free Thickened wrought iron no need to worry about running water on these shower gem.Wall mounted style no drilling shower caddy, shower tidy corner, bathroom shower storage & shampoo holder, kitchen storage caddies, decorative shelf, за туш и така натаму. Достапно на повеќе места : Погодно како полици за бања, агол на полица за туширање, агол за складирање на туш, уредно за туширање, складирање на агол, бања со агол, каде што ви се допаѓа како што сакате. Мора да имате додатоци за туширање : Овој додаток за бања е задолжително да ја одржувате бањата уредна и добро управувана. Тој е издржлив и има прекрасен дизајн што оди заедно со вашиот. Карактеристики : Без удирање, задебелена ковано железо, одвојлив, силен капацитет на лежиште, широк спектар на употреба на материјал : задебелена кована иронсиза : 37см*27 см*19см*13см*4см*6цмКолор : Блекматерите имаат потреба од внимание : 1. Избришете го исушениот wallид пред инсталацијата, Не оставајте чекори за дамка на вода и масло : 1. Избришете го wallидот чист 2. Откријте го заштитниот филм на задниот дел од налепницата што не се означува 3. Прикачете го на wallидот за да исцрпи воздух 4. закачете го производот на налепницата што не се означува. Getе добиете : 2*полици 2*налепница што не се обележува.

Избор на клиенти..