• Свеж
Емеливор летна дланка остава молив случај голем капацитет молив торбички торбички со молив со патент молив кутија за деца студенти девојки тинејџери момчиња возр?
zoom_in

Емеливор летна дланка остава молив случај голем капацитет молив торбички торбички со молив со патент молив кутија за деца студенти

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

- Странични џебови вградени еластични торбички од мрежа и торбичка за мрежи за складирање и обезбедување моливи, калкулатори, бришачи, лента и многу повеќе. *Практичен дизајн : - 3 џебови на главниот ланец за да се одделат и организираат вашите различни предмети.33 IN, кој има голем простор за складирање, може да задржи до 30-75 тенки моливи и бришачи, ленти, компјутери, лепливи белешки и други мали предмети . Исто така, може да се користи како торба за патувања, козметичка торба, торби со алатки и повеќе за да се одржат други дневни потреби за мажи, жени, возрасни и материјали за биро. - Главниот оддел може лесно да се отвори. Тоа е совршен подарок за момчиња, девојчиња, тинејџери, возрасни, уметници, писатели, семејство и пријатели за дипломирање, роденденски подарок, враќање на училишни подароци, материјали за патувања, канцелариски материјали, итн. *Идеален подарок : - Случајот со молив со голем капацитет е идеален подарок за дипломирање, подарок за роденден, подарок за враќање на училиште, Божиќен подарок, материјали за патувања, канцелариски материјали за вашето семејство и пријатели. Речиси може да им овозможи на студентите сè што е потребно. И торбата со патент од мрежа може да складираат бришачи, ленти и други мали предмети. Шевовите се зашиени со силни, чисти линии што нема да се раскинат лесно. Ви овозможува брзо да видите сè внатре и да го пронајдете точно она што го барате. Совршено за канцеларија, училиште, дома и употреба на патувања. Мазен и цврст патент со висок квалитет, лесен за отворен и затворен, ефикасно спречува да паднат предмети. *Премиум материјал : -торбичката со моливи е изработена од најлонска крпа, која е издржлива, отпорна на солза, отпорна на гребење и лесен за чистење. *Лесно за носење : - Дополнителни рачки од страната ја прават ознаката лесна за носење. *【Цврст и издржлив】 : Нашата торба за пенкало е изработена од висококвалитетна најлонска крпа, која е силна и издржлива против гребнатини и абразии. - Правоаголен дизајн до држени моливи долги 8 инчи. *【Скитлив подарок】 : со прекрасни отпечатоци, убави и стилски. *Повеќе функционалност : - Оваа торба со моливи може да се користи и како торба за патувања, козметичка кеса, торба за додатоци за кабел и торба за алатки за мажи, жени, возрасни и материјали за биро. (Само случај, моливи не се вклучени). Спецификација : Големина : 22. Може да биде основно куќиште за молив/канцелариски материјал, средно, средно училиште или студенти од колеџ.*【Складирање на голем капацитет】 : Големината на торбата за пенкало е : 8. *【Единствен дизајн】 : Оваа торба за пенкало со 3 џебови со патенти, главниот џеб може да складира големи предмети, 2 странични џебови со патент со еластична торба со мрежа може да држи моливи, калкулатор, лепливи белешки, и др. *【Мултифункционална торба】 : Преносна торба за пенкало е мултифункционална торба. Ги раздвојува и организира вашите различни предмети за да можете да го најдете точно она што го сакате брзо и прецизно.33 Во материјал : најлонски пакет вклучува : 1x случај на молив (само случај, молив што не е вклучен) Погоден : студенти, возрасни, уметници, дизајнери Употреби : Училиште, Дома, канцеларија, канцеларија, уметност, уметност , Карактеристики за патување : *Голем капацитет : - Држете до 30-75 тенки моливи и бришачи, ленти, степнувачи, калкулатори и други мали предмети.

Избор на клиенти..