• Свеж
Вагмин Добредојдовте на моето креветчето извезено декоративен квадратен акцент фрлање перница - расадник декор ,, декор за собата за момчиња - 18х18 инчи, слонова кос?
zoom_in

Вагмин Добредојдовте на моето креветчето извезено декоративен квадратен акцент фрлање перница - расадник декор ,, декор за собата

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

100% памук. Ткаенина : чист памук во боја на слонова коска. Везење : Светло и темно сива нишка на рајон. Филер / Вметнете : Не е вклучено, само перници. Големина : 18 "x18" или 45x45 см приближно. Патент : 16 "долга Детализирање што ќе ја постави вашата расадник на десното стапало. Тоа е декоративна перница што е совршен додаток на расадник на кој било додаток! Без разлика дали е во креветчето, рокер или лизгач, оваа смешна перница на перница додава допир на хумор на вашите малечки Спална соба!.

Избор на клиенти..