• Свеж
Закачал за дрвени палто на Денгс, закачалка за ротација на ротација од 360 степени, дизајн против лизгање, силни рамо на рамо, пакет од 20, дебелина 1,2 см / б / 44 см
zoom_in

Закачал за дрвени палто на Денгс, закачалка за ротација на ротација од 360 степени, дизајн против лизгање, силни рамо на рамо,

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Материјал : закачалката е изработена од висококвалитетно дрво, цврстата структура на дрво е цврста и издржлива, а стабилната структура може да држи облека под 10 килограми. Големина : 38 см, 44 см, дебелина : 1,2 см, сет од 20 закачалки, силен дизајн што не се лизга, ефикасно спречува да падне облека. Рамна форма : Дебелината на закачалката за облека е само 1,2 см, што може да заштеди простор и во исто време да создаде повеќе простор за складирање во плакарот. Ротаторна кука : Куката може слободно да ротира 360 степени, така што можете да ја прилагодите насоката на облеката по потреба. Мултифункционална закачалка : можете лесно да го закачите елекот или здолништето со јамки поради изрез на страната на закачалката. Материјал : закачалката е изработена од висококвалитетно дрво, цврстата структура на дрво е цврста и издржлива, а стабилната структура може да држи облека под 10 килограми. Големина : 38 см, 44 см, дебелина : 1,2 см, сет од 20 закачалки, силен дизајн што не се лизга, ефикасно спречува да падне облека. Рамна форма : Дебелината на закачалката за облека е само 1,2 см, што може да заштеди простор и во исто време да создаде повеќе простор за складирање во плакарот. Ротаторна кука : Куката може слободно да ротира 360 степени, така што можете да ја прилагодите насоката на облеката по потреба. Мултифункционална закачалка : можете лесно да го закачите елекот или здолништето со јамки поради изрез на страната на закачалката. Кажете му збогум на нередот во плакарот заедно со закачалката. Стилскиот дизајн на закачалката ви овозможува да добиете најмногу простор во плакарот. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи за да можете да уживате во удобни детали за животниот живот : Име : Hanger Material : Woodl должина : 38cm, 44cmthickness : 1.2cmload : 10kg Suitable за : врвови, врски, ремени, пижами, шалови или здолништа, итн . Содржина на пакувања : закачалка × 20 Note : Ве молиме избегнувајте да ја користите закачалката долго време во висока температура или влажна околина, бидејќи тоа ќе предизвика пилинг со мувла или боја. Ве молиме, не закачувајте влажна облека на закачалката. Ве молиме избришете ја закачалката со а влажна крпа.

Избор на клиенти..