• Свеж
100 парчиња рамен дијамант, 12мм смола тркалезна светла рамен кристал за стакло Rhinestone занаетчиски додатоци за додатоци за декорација
zoom_in

100 парчиња рамен дијамант, 12мм смола тркалезна светла рамен кристал за стакло Rhinestone занаетчиски додатоци за додатоци

DEN 136.96

Стока
check Достапно.

Материјали со висок квалитет : тркалезни ригистони се изработени од смола, отпорен на 'рѓа и отпорна на абење, мала тежина, погодна за долгорочно користење и складирање. Процес на сечење : Нерамномерната површина на каменот се сече низ повеќеслоен процес за да се направат да изгледаат сјајни и украсни за да ги задоволат вашите поразновидни потреби за DIY за ракотворби. Лесен за употреба : Задниот дел од ринезон е рамен, надворешноста на контакт е мазен, лепак може да се залепи и не е лесно да се испадне. Опсег на примена : Rhinestones главно се користат за ракотворби, приврзоци за ѓердан, декорација на клучници или залепување на белешки, школки за мобилни телефони, итн. Заложба за квалитет : Сите производи се сосема нови, доколку имате какви било прашања, добредојде на консултација и нашиот клиент Услугата ќе ви одговори во секое време. Материјали со висок квалитет : тркалезни ригистони се изработени од смола, отпорен на 'рѓа и отпорна на абење, мала тежина, погодна за долгорочно користење и складирање. Процес на сечење : Нерамномерната површина на каменот се сече низ повеќеслоен процес за да се направат да изгледаат сјајни и украсни за да ги задоволат вашите поразновидни потреби за DIY за ракотворби. Лесен за употреба : Задниот дел од ринезон е рамен, надворешноста на контакт е мазен, лепак може да се залепи и не е лесно да се испадне. Опсег на примена : Rhinestones главно се користат за ракотворби, приврзоци за ѓердан, декорација на клучници или залепување на белешки, школки за мобилни телефони, итн. Заложба за квалитет : Сите производи се сосема нови, доколку имате какви било прашања, добредојде на консултација и нашиот клиент Услугата ќе ви одговори во секое време. Спецификација : Тип на ставка : Материјал со рамен дијамант : Спецификација на смола : 100 парчиња/Големина на торбата : приближно. Функција од 12мм / 0,5in : Погоден за правење ѓердани, нараквици, обетки и други списоци со пакети за занаети DIY : 100 x рамен дијамант.

Избор на клиенти..