• Свеж
Кабинет за складирање на отворено Mcombo, комбинација од дрвена градина, пролеана за складирање на алатки за градина, полица за растително дрво за надворешни и двор 2444
zoom_in

Кабинет за складирање на отворено Mcombo, комбинација од дрвена градина, пролеана за складирање на алатки за градина, полица

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

2 Во 1 дизајн : Шадената алатка на отворено има табела за работна станица, комбинира функции за складирање и работа во едно. Металната таблета е многу лесна за чистење, може да се чувствувате слободно да ја извршите работата на неа. Цврста рамка за дрво од ела : Кабинетот за складирање на отворено и растителната полица за надворешни работи се направени од FIR дрво кое е издржливо и цврсто, нуди долгорочна сигурна употреба. И, полската и сечење изработката на нив се мазни, овозможува сликање и боење врз неа без друг процес. Навален асфалтен покрив : Пролеаната за складирање на отворено и навалениот покрив на полиците за складирање се изработени од асфалтен лист, дождот ќе ги спушти стреата, спречува дождот директно да го внесе надворешниот кабинет за складирање, што го прави идеален за употреба на отворено. Совршен простор за складирање : Градината барака има горе -долу две ормани, што обезбедува простран простор за складирање. Можете слободно да ги отстраните таблите на долниот дрвен кабинет за да чувате повисоки алатки по потреба. Нивниот вертикален дизајн на вселената, исто така, не зафаќа премногу простор и одржува сè добро организирано. Дизајн на бленда и магнетна врата : Дизајнот на блендата на складирање на отворено е предност за вентилацијата за да се задржи внатрешноста на пролеата суво. И магнетната улов на вратата може да помогне да се затвори вратата на кабинетот поефикасно. Погодна инсталација : Овие дрвени полица и полица на отворено се вклучени јасни упатства, многу е лесно да се следат. Секој дел е јасно обележан, сите алатки што ви требаат исто така. Ако ви треба помош во инсталацијата, слободно контактирајте не.

Избор на клиенти..