• Свеж
Кула за напојување со лента - NtonPower 10FT Продолжен кабел со рамен заштитник на приклучок, 8 продажни места 5 USB станица за полнење на работната површина, индивидуална ко
zoom_in

Кула за напојување со лента - NtonPower 10FT Продолжен кабел со рамен заштитник на приклучок, 8 продажни места 5 USB станица

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Оваа единица изработена од огноотпорен материјал ABS+PC може да носи висока температура до 1382. Кога моќноста на оптоварувањето надминува 1625 W, прекинувачот ќе патува автоматски, ефикасно намалувајќи ја економската загуба предизвикана од оштетување на опремата и подобрување на безбедноста на електричната енергија. Тоа е крајната лента за заштеда на простор за вашиот дом, канцеларија, соба за дом. Индикатори за независни прекинувачи и LED Оваа лента за кула има 3 прекинувачи и 3 LED индикатори, секоја страна има независен прекинувач за да ви помогне да заштедите електрична енергија кога другите места не се во употреба.

Избор на клиенти..