• Свеж
Аити 8х10 акрилна рамка за слика 4 пакувања, чиста акрилна фото рамка за wallид, рамка за безмилосна слика, модерна висечка транспарентна луцит квадратни рамки за фото ?
zoom_in

Аити 8х10 акрилна рамка за слика 4 пакувања, чиста акрилна фото рамка за wallид, рамка за безмилосна слика, модерна висечка

DEN 639.20

Стока
check Достапно.

✅ Wall Display & Зачувајте простор : Супер јасни двојни панели акрилни рамки направени за прикажување на уметнички дела од 8x10 инчи и помала големина. (Големината на целосната рамка е 9,7x11,7 инчи) и подгответе се да ја извадите вежбата за да создадете дупки за прицврстувачите на wallидот за прикажување на wallидот. Рамка без акрилна рамка може да виси на wallидот хоризонтално или вертикално, да заштеди повеќе простор совршен за луѓето да ги украсуваат своите домови, канцеларија или студио, штанд со фотографии. Sollид и УВ заштита : Акриличната рамка Aitee е направена од акрилен панел од класа А, супер јасен и материјал со висока чистота, над 95% стапка на пренос на светлина. Сите акрилни рамки се отпорни на УВ кои можат да ја заштитат сликата од бледнее под светло од сонце или флуоресцентна светлина. и отпорен на пауза што е поцврста и побезбедна од другите сиромашни кревки стакло. ✅ Лесно за употреба и најдобар подарок : Ариличната рамка Aitee е лесна за склопување и обезбедува одлична рамка за моето уметничко дело. Совршен начин да додадете уметност без тешко врамување. Тие се лесни за употреба. Може да се даде како подарок на пријателите, семејството, децата, или како подарок за празници, како што се Божиќ, свадби, итн.- Пакет со состојби- Секоја табла беше заштитена со два густ заштитен филм за да се потврди дека панелот нема да изгреба во транзит. Акрилична рамка Niubee, вклучувајќи целосна големина за печатење или уметничка слика од 8x10 до 24x 36 инчи. ✅100% Гаранција за задоволство : Ако од која било причина не сте целосно задоволни со вашето купување- едноставно известете ги и ние или ќе ги замениме или ќе ги вратиме вашите пари! Постојат различни големини на фото рамки за да изберете : . Можете да изберете според вашите сопствени потреби или преференции. 1. Супер јасен и материјал со висока чистота. 2.UV заштита и приказ на wallидови. 3. Посветете ги вашите прекрасни спомени. 4.Солид, заштедете простор и издржлив. 5.horizontally или вертикално прикажување. 6. може да биде плови и лесен за употреба. 7. Изборен избор и мултизирај за избор. Наменето за вредна слика, како што се семејни фотографии, награди, лиценци, сертификат, разгледница, документи, слики за бебиња или вашата прекрасна меморија.

Избор на клиенти..