• Свеж
Ipetboom tortoise додатоци за живеалишта на влекачи на влекачи гуштер, ползење фидер храна и чинија со вода, смола, рептил, контејнери за вода
zoom_in

Ipetboom tortoise додатоци за живеалишта на влекачи на влекачи гуштер, ползење фидер храна и чинија со вода, смола, рептил,

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Соодветна големина за влекачи, префект за вода за вода поставено за дневна употреба. Совршен фидер за влекачи, како што се геко, гуштер, пајак, желки и многу повеќе. Обезбедете едноставен метод за да служите вода или храна за вашиот влекач, донесете огромна погодност. Материјал со висока класа и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго време. Тоа ќе биде сладок подарок за вашите пријатели или семејство кои имаат влекачи, да им дадете малку изненадување. Соодветна големина за влекачи, префект за вода за вода поставено за дневна употреба. Совршен фидер за влекачи, како што се геко, гуштер, пајак, желки и многу повеќе. Обезбедете едноставен метод за да служите вода или храна за вашиот влекач, донесете огромна погодност. Материјал со висока класа и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго време. Тоа ќе биде сладок подарок за вашите пријатели или семејство кои имаат влекачи, да им дадете малку изненадување. Опис Овој фидер за вода на влекачи е изработен од врвен материјал, кој е безбеден, издржлив и ја поддржува долготрајната употреба. Неговиот уникатен изглед го прави посебен украс, додавајќи повеќе шарм и убавина за вашиот дом. Не е сад за хранење, исто така играчка за вашиот влекач. Карактеристики- Боја : Црн материјал : смола- Големина : 12.00x0.50x0.10cm/ 4.72x0.20x0.04in- ви обезбеди едноставен метод за да служите вода или храна за вашиот влекач, донесете огромна погодност. како што се геко, гуштер, пајак, желки и друго.- тоа ќе биде сладок подарок за вашите пријатели или семејство кои имаат влекачи, им даваат малку изненадување. Материјал со висока класа и фино занаетчиство, трајно и цврсто долго време.- Боја : црна.- Големина : 12x0.5x0.1cm. Пакет, вклучувајќи сад за хранење на влекачи од 1 x.

Избор на клиенти..