• Свеж
Мајкл Ц. Хол - Декстер: Нов автограм за крв потпиша 8х10 фотографија
zoom_in

Мајкл Ц. Хол - Декстер: Нов автограм за крв потпиша 8х10 фотографија

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Мајкл Ц. Хол - Декстер : Нов автограм за крв потпиша 8х10 фотографија. Автентичен и рачно потпишан од Мајкл Ц. Хол. Сертифициран автентичен со сертификат за автентичност. Доживотно гаранција за автентичност. COA од Autographs на Toppix - UACC регистриран дилер #328 Оваа фотографија е потпишана со Мајкл Ц. Хол. Оваа фотографија беше потпишана на настап во Newујорк. Не ја пропуштајте вашата шанса да го поседувате ова фантастично парче меморијали!.

Избор на клиенти..