• Свеж
Поставување на перфорација на дрво за обработка на дрво, дрвена дупка од дрвени стапчиња за дрвени дупки за усогласување на дрва за усогласување, за позиционирање ?
zoom_in

Поставување на перфорација на дрво за обработка на дрво, дрвена дупка од дрвени стапчиња за дрвени дупки за усогласување на

DEN 324.64

Стока
check Достапно.

Позиционерот може да се користи како алатка за обработка на дрво DIY, што е погодно за инсталација, склопување и расклопување. Овој удар за обработка на дрво има три големини на вежбачки ракави, 6мм, 8мм и 10мм, кои се погодни за повеќето битови за вежбање и исполнуваат различни потреби за дупчење. Оваа алатка за обработка на дрво е погодна за повеќето индустрии за обработка на дрво и се користи за врати на кабинетите, подови, панели, работна површина, wallидни панели, и др. Позицијата може да се прилагоди според дебелината на материјалот за удирање, а удирање на нормалноста е повисока и поточна . Ударот на овој позиционер на дрво е направен од алуминиумски легура материјал, кој има голема цврстина и долг животен век. INC. Позиционерот може да се користи како алатка за обработка на дрво DIY, што е погодно за инсталација, склопување и расклопување. Овој удар за обработка на дрво има три големини на вежбачки ракави, 6мм, 8мм и 10мм, кои се погодни за повеќето битови за вежбање и исполнуваат различни потреби за дупчење. Оваа алатка за обработка на дрво е погодна за повеќето индустрии за обработка на дрво и се користи за врати на кабинетите, подови, панели, работна површина, wallидни панели, и др. Позицијата може да се прилагоди според дебелината на материјалот за удирање, а удирање на нормалноста е повисока и поточна . Ударот на овој позиционер на дрво е направен од алуминиумски легура материјал, кој има голема цврстина и долг животен век. INC. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за удар на дупка : Алуминиумска легура Апликација : Алатки за обработка на дрва за вежбање Големина на грмушка : Прибл. 6мм / 0,2in 8мм / 0,3in 10мм / 0,4in Список на пакети : 1 x дупче за дупчење 3 x вежбање.

Item Type:
Hole Punch
Material:
Aluminum alloy
Application:
Woodworking tools
Drill Bushing Size:
Approx.
6mm / 0.2in:
8mm / 0.3in:
10mm / 0.4in:
Package List:
1 x Hole Punch:
3 x Drill Bushing  :

Избор на клиенти..