• Свеж
ДНК моторинг ADT-Filter-FM Адаптер за преместување на филтерот за нафта се поставува за 91-12 Lincoln V8 4.6L 5.4L
zoom_in

ДНК моторинг ADT-Filter-FM Адаптер за преместување на филтерот за нафта се поставува за 91-12 Lincoln V8 4.6L 5.4L

DEN 480.00

Стока
check Достапно.

91-12 Форд Линколн, Меркур, Асанти Модуларен V8 4. 6 L 5. 4l. 16-една фитинг вода линија. 1. 5 "фитинг на бодликава црево. Димензија : 5,9 x 5,7 x 3,6 инчи. Црна анодизирана завршница. 5/8" дебела плоча. Нашите професионални техничари прават тешки истражувања и развој при тестирање на апликации за автомобили и вклопување за нашите производи. Ние се увериме кога производот ќе пристигне на потрошувачите дека е подготвен да оди без грижи.

Избор на клиенти..