• Свеж
Шредер на хартија zldqbh - рачно обележано мини домаќинства Шредер Десктоп Десктоп
zoom_in

Шредер на хартија zldqbh - рачно обележано мини домаќинства Шредер Десктоп Десктоп

DEN 10752.00

Стока
check Достапно.

Големина : 334*145*175мм. Рачен секач за хартија има транспарентно тело ви овозможува да проверите дали треба да го исчистите или не, а раката може да се симне кога не се користи. Ниска бучава, мазна ротација, висока ефикасност и заштеда на време. Одличен начин да се заштитите од кражба на идентитет. Шредови без никакви батерии : парчиња хартија А4, ЦД -а и кредитни картички. Големина : 334*145*175мм. Рачен секач за хартија има транспарентно тело ви овозможува да проверите дали треба да го исчистите или не, а раката може да се симне кога не се користи. Ниска бучава, мазна ротација, висока ефикасност и заштеда на време. Одличен начин да се заштитите од кражба на идентитет. Шредови без никакви батерии : парчиња хартија А4, ЦД -а и кредитни картички. Спецификации : Исечете ја широчината на стилот на хартија : 215мм (A4) Карактеристики : хартиена уништувач со чиста биро. Shredderonly Горенаведената содржина на пакетот, другите производи не се вклучени. Забелешка : Снимање на светлина и различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поразлична од вистинската работа. Грешката дозволена за мерење е +/- 1-3см.

Избор на клиенти..