• Свеж
N/A Highdled Graved Fhoto Album Handmaded DIY само-лепенки за запишување на книги за раст на книги за семејна колекција на фотографии
zoom_in

N/A Highdled Graved Fhoto Album Handmaded DIY само-лепенки за запишување на книги за раст на книги за семејна колекција на фотографии

DEN 5399.52

Стока
check Достапно.

Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи. DIY вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум со фотографии. Запомнете се сеќавања за патувања за одмор, семејства, годишнини за свадби, роденденски забави, итн. И оживејте го вашето пријателство, loveубов и грижа за семејството. DIY фото албумот е добар избор за да ги заштитите вашите слики и да направите подарок. Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други посебни работи. DIY вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум со фотографии. Запомнете се сеќавања за патувања за одмор, семејства, годишнини за свадби, роденденски забави, итн. И оживејте го вашето пријателство, loveубов и грижа за семејството. DIY фото албумот е добар избор за да ги заштитите вашите слики и да направите подарок. Функција : Може да се користи за раст на бебето, loveубовна приказна, среќно семејно време и други специјални работи. Да го доживеете вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот личен албум за фотографии. Запомнете ги сеќавањата на празничните патувања, семејствата, годишниците за венчавки, роденденските забави, итн. И оживејте го вашиот Пријателство, loveубов и грижа за семејството.Диј фото албумот е добар избор за заштита на вашите слики и да направите подарок.Материјал : Дрво + картонска големина : 23.5*32.5cminside Големина на страницата : 17*30 cmcover Дебелина : 4 mmspecification : 20 Листови (40 страници) Пакет вклучува : 1 парче албумнота : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот за рачно мерење, може да има грешка од 1-2мм во Sizeiy вашиот специјален бележник, уживајте во вашиот Личен албум со фотографии.

20 sheets (40 pages):
Package Includes:
1 Piece Album:
Note:
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item:
Due to manual measurement, there may be 1-2mm error in size:
DIY your special scrapbook, enjoy your personaly photo album. :

Избор на клиенти..