• Свеж
Makartt Clear Blooming Gel 15ml UV LED LED натопете од ноктите за нокти Полски пакет со лагер за лагер за лагер за лагер - 8мл, 2 бои сјајно сребро и златен гел нокти
zoom_in

Makartt Clear Blooming Gel 15ml UV LED LED натопете од ноктите за нокти Полски пакет со лагер за лагер за лагер за лагер - 8мл,

DEN 330.88

Стока
check Достапно.

【Различни ефекти на цветање】 : без напор постигнете вода во боја, воздушна четка, мермер, ленти и цвеќиња со цвеќиња со уметност со цвет со нашиот нов гел за цвеќиња, над кој било лак за нокти на гел. Погодно за разни апликации за UV гел, акрилни, вештачки или природни нокти, ви дава можност да ја доживеете различноста на маникирската уметност. Забележете дека е различно од цветањето со мастило. 【Повеќекратни збирки】 : Јасно е и може да работи со сите видови на обоени гелови полиња. Кога различни бои се судираат на слојот на гел за цветање, вашите нокти формираат прекрасен изглед на цветање. Специјалност во моделите на цветање на ноктите на многу начини, гелот за цветање на нокти работи со целиот систем на нокти. 【Лесен за употреба】 : Јасната боја на гел ги прави цветаат ноктите лесна работа за маникиристи и почетници во салон или дом. Ви овозможува да направите дизајни за блиц нокти секогаш кога и каде сакате, заштедувајќи време и пари. Креативноста и привлечноста на ноктите ќе бидат претставени по примената на овој шармантен гел за цветање на ноктите. 【Makartt Експлозивен дијамантски нокти гел】 : Рефлективен гел лак за нокти покажува нормален ефект во природната светлина. Кога е изложено на директна фенерче или сончева светлина, се разгоре со светли светла, создавајќи зачудувачки ефект како дијамантски нокти!. 【3-во-1 DIY гел лак лак】 : Со нашиот разноврсен вграден дизајн на четки, создадете фантастична гел уметност, гел линии или имаат можност да направите единствена маникир во боја со истата набавка !. 【Различни ефекти на цветање】 : без напор постигнете вода во боја, воздушна четка, мермер, ленти и цвеќиња со цвеќиња со уметност со цвет со нашиот нов гел за цвеќиња, над кој било лак за нокти на гел. Погодно за разни апликации за UV гел, акрилни, вештачки или природни нокти, ви дава можност да ја доживеете различноста на маникирската уметност. Забележете дека е различно од цветањето со мастило. 【Повеќекратни збирки】 : Јасно е и може да работи со сите видови на обоени гелови полиња. Кога различни бои се судираат на слојот на гел за цветање, вашите нокти формираат прекрасен изглед на цветање. Специјалност во моделите на цветање на ноктите на многу начини, гелот за цветање на нокти работи со целиот систем на нокти. 【Лесен за употреба】 : Јасната боја на гел ги прави цветаат ноктите лесна работа за маникиристи и почетници во салон или дом. Ви овозможува да направите дизајни за блиц нокти секогаш кога и каде сакате, заштедувајќи време и пари. Креативноста и привлечноста на ноктите ќе бидат претставени по примената на овој шармантен гел за цветање на ноктите. 【Makartt Експлозивен дијамантски нокти гел】 : Рефлективен гел лак за нокти покажува нормален ефект во природната светлина. Кога е изложено на директна фенерче или сончева светлина, се разгоре со светли светла, создавајќи зачудувачки ефект како дијамантски нокти!. 【3-во-1 DIY гел лак лак】 : Со нашиот разноврсен вграден дизајн на четки, создадете фантастична гел уметност, гел линии или имаат можност да направите единствена маникир во боја со истата набавка !.

Избор на клиенти..