• Свеж
Аголна мелница за мелница, отворач за дупки за дупчење за дијаманти за стакло керамички керамика
zoom_in

Аголна мелница за мелница, отворач за дупки за дупчење за дијаманти за стакло керамички керамика

DEN 942.40

Стока
check Достапно.

【Разумен дизајн】 Посебно за агол Гринтертили стакло керамички и др, дизајнот на дупката за завртки го олеснува отстранувањето на чипот и употребата е повеќе заштеда на трудот. 【Висококвалитетни материјали】 Направени од висококвалитетен дијамант како главна суровина, таа е цврста и издржлива. 【Стабилно отворање】 Усвојувајте ја технологијата за топло притискање за да го направите сечилото подебело и да ја подобри брзината на отворање. 【Уредување】 Дијамантската дупка ја прободува дупките уредно и непречено и не произведува ефект на тремор. 【Апликација】 Погодно е за мермер, керамичка плочка, засадена плочка, подни плочки, целосна плочка, камен, жад, микрокристален камен, итн. INC. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за пила за дијаманти : Дијамант Внатрешна нишка : M10 Големина : 18мм/20мм/22мм (по избор) Список на пакети : 1 x Агол за мелница за мелница.

Item Type:
Diamond Hole Saw
Material:
Diamond
Inner Thread:
M10
Size:
18mm/20mm/22mm(Optional)
Package List:
1 x Angle Grinder Hole Saw:

Избор на клиенти..