• Свеж
J.W. WINCO 10N100P08 SWING BOLT, GN1524, M10 x 100 mm, челик
zoom_in

J.W. WINCO 10N100P08 SWING BOLT, GN1524, M10 x 100 mm, челик

DEN 203.04

Стока
check Достапно.

M10 x 1,5 нишка. Должина од 100 мм обетка. 40 мм употреблива должина на низата. Класа на сила на затегнување 5.8. Челик - зацрнет. M10 x 1,5 нишка. Должина од 100 мм обетка. 40 мм употреблива должина на низата. Класа на сила на затегнување 5.8. Челик - зацрнет. Овие завртки за замав нудат подолг навојна завртка спротивно на DIN 444.

Избор на клиенти..