• Свеж
Case Boxwave Case компатибилен со Fusion5 FWIN232 Pro S2 - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба ракав со влечење - задебелен портокал
zoom_in

Case Boxwave Case компатибилен со Fusion5 FWIN232 Pro S2 - кадифена торбичка, мека велурна ткаенина торба ракав со влечење -

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

? [Мека и кадифена] кутија за Boxwave компатибилен со Fusion5 FWIN232 Pro S2. Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите. ? [Удобно] Лизгајте го вашиот FWIN232 Pro S2 внатре за лесна и стилска опција за транспорт. Внатрешната мека постава го галеше вашиот уред и го штити од какви било гребнатини. ? [Врвно затворање] користи едноставно затворање на кука и заклучување за едноставна работа и лесен пристап. ? [Висок квалитет] Направено со најмеки и најквалитетни материјали за ткаенини, кадифената торбичка е сигурна дека ќе ве молам!. ? [Едноставна торбичка] Нема потреба од комплицирани токи или клапи, кадифената торбичка работи како мека торба за да го носи вашиот FWIN232 Pro S2 каде и да одите!. ? [Мека и кадифена] кутија за Boxwave компатибилен со Fusion5 FWIN232 Pro S2. Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите. ? [Удобно] Лизгајте го вашиот FWIN232 Pro S2 внатре за лесна и стилска опција за транспорт. Внатрешната мека постава го галеше вашиот уред и го штити од какви било гребнатини. ? [Врвно затворање] користи едноставно затворање на кука и заклучување за едноставна работа и лесен пристап. ? [Висок квалитет] Направено со најмеки и најквалитетни материјали за ткаенини, кадифената торбичка е сигурна дека ќе ве молам!. ? [Едноставна торбичка] Нема потреба од комплицирани токи или клапи, кадифената торбичка работи како мека торба за да го носи вашиот FWIN232 Pro S2 каде и да одите!. Case Boxwave Case компатибилен со Fusion5 FWIN232 Pro S2.Slip во едноставен луксуз со кадифена торбичка за вашата FWIN232 Pro S2. Оваа мека кадифена торбичка е нежна на допир и лесна на очите. Лизгајте го вашиот FWIN232 Pro S2 внатре за лесна и стилска опција за транспорт. Внатрешната мека постава го галеше вашиот уред и го штити од какви било гребнатини. Обезбедува едноставно затворање на кука и заклучување за едноставна работа и лесен пристап. Изработено со најмеки и најквалитетни материјали за ткаенини, кадифената торбичка е сигурно да ве задоволи! Нема потреба! За комплицирани токи или клапи, кадифената торбичка работи како мека торба за да го носи вашиот FWIN232 Pro S2 каде и да одите! Кадифената торбичка : едноставност во стил!.

Избор на клиенти..