• Свеж
10-32 x 3/4 Заразени завртки за прирабница/нечистена/челик/цинк
zoom_in

10-32 x 3/4 Заразени завртки за прирабница/нечистена/челик/цинк

DEN 9535.84

Стока
check Достапно.

Засилен хексадецимален мијалник. Случајни зацврстени завртки за прирабница. Цврстина на површината : Роквел Ц 40 мин. (Core : Rockwell C26-34). Целосно навој. Позлатен цинк од јаглероден челик. Засилен хексадецимален мијалник. Случајни зацврстени завртки за прирабница. Цврстина на површината : Роквел Ц 40 мин. (Core : Rockwell C26-34). Целосно навој. Позлатен цинк од јаглероден челик. Заразени завртки за прирабница, 10-32 x 3/4 "Завршени завртки за прирабница / нечистена / челик / цинк.

Избор на клиенти..