• Свеж
Боемска месечина и starsвезди Телефон за монтирање за автомобил Универзален мобилен телефон Табло за прозорецот за ветровитница Подводена за паметни телефони
zoom_in

Боемска месечина и starsвезди Телефон за монтирање за автомобил Универзален мобилен телефон Табло за прозорецот за ветровитница

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу издржлив. Дизајн : Овој држач за телефон со автомобили има стабилна рамка за поддршка, која може подобро да го поправи вашиот уред кога возите, и многу е погодно да се земе. Мулти-функција : Не-магнетниот дизајн, портата за полнење е резервирано на дното на држачот на телефонот на автомобилот, што го прави вашето патување попогодно. Повод : Стилски држач за телефонски автомобили е совршен за инсталирање на отвори за воздух, табла, шофершајбни, одржувајте го вашиот телефон стабилен во секое време. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. пластика. Направени во САД или увезени. Материјал : Направено од ABS пластика + алуминиумска легура + акрилик, многу издржлив. Дизајн : Овој држач за телефон со автомобили има стабилна рамка за поддршка, која може подобро да го поправи вашиот уред кога возите, и многу е погодно да се земе. Мулти-функција : Не-магнетниот дизајн, портата за полнење е резервирано на дното на држачот на телефонот на автомобилот, што го прави вашето патување попогодно. Повод : Стилски држач за телефонски автомобили е совршен за инсталирање на отвори за воздух, табла, шофершајбни, одржувајте го вашиот телефон стабилен во секое време. Можете исто така да им го дадете на вашето семејство и пријатели како подарок. Услуга по продажба : Ние сме посветени на обезбедување совршена услуга. Ако имате какви било прашања по приемот на производот, слободно контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 24 часа. Монтажата за автомобили го прават вашето време за возење попријатно. Изберете висококвалитетни материјали, најразлични бои и персонализиран дизајн на шема, ви донесуваат изненадувачки додатоци за автомобили.

Избор на клиенти..