• Свеж
Прибор за украси за забави на кактус HipVvild - прибор за забави за забави, плоча, чаша, салфетка, чаршав, прибор за јадење, слама, кактус тако, тема роденденски туш украси
zoom_in

Прибор за украси за забави на кактус HipVvild - прибор за забави за забави, плоча, чаша, салфетка, чаршав, прибор за јадење,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Белешка : Ние поддржуваме совршена 24-часовна услуга за услуги за услуги по продажба. Ако имате какви било прашања во врска со овие партиски материјали за тема на кактус, може да контактираат со услуги на клиентите во кое било време. Ако имате какви било прашања во врска со овие партиски материјали за тема на кактус, може да контактираат со услуги на клиентите во кое било време. 【Применливи прилики】 Сетот за вечера за украси на кактус е совршен за сите видови на настани, вклучително и забави за роденденски кактус, забави за тако, невестински тушеви, тушеви за бебиња, свадби, забави на Фиеста, забавни забави, мексикански забави, летни забави и повеќе, тие се тие Сигурно да додадете допир на елеганција и софистицираност на вашата забава, што го прави незаборавен и пријатно настан за сите ваши гости. Белешка : Ние поддржуваме совршена 24-часовна услуга за услуги за услуги по продажба. Светлата зелена боја на кактурите се издвојува против неутрална позадина, правејќи ги овие украси и прибор за јадење совршен додаток на која било забава.Design Кактус Сукулентен Тематски дизајн на забави】 Фрлете забавна и стилска забава со нашиот комплет за украси за украси за роденденска забава! Совршено за секоја пригода со теми од пустината, овој прибор за украси за украси на забави има разигран и привлечен дизајн на акварел кактус што ќе ги воодушеви вашите гости.

Избор на клиенти..