• Свеж
Sealey TTS34 Pliers Hook, 50 mm, пакет од 5
zoom_in

Sealey TTS34 Pliers Hook, 50 mm, пакет од 5

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Висина : 70мм. Ширина : 119мм. Должина : 129мм. Еден од сеопфатниот спектар на додатоци за панели Perfotool & Perfowall. Погодно е за моделот NO API1103 A, APIBP1500, APIBP1800, APIBP2100, TTS05, TTS1 и TTS2. Висина : 70мм. Ширина : 119мм. Должина : 129мм. Еден од сеопфатниот спектар на додатоци за панели Perfotool & Perfowall. Погодно е за моделот NO API1103 A, APIBP1500, APIBP1800, APIBP2100, TTS05, TTS1 и TTS2. Еден од сеопфатниот спектар на додатоци за панели Perfotool & Perfowall. Погодно за моделот NOS API1103 A, APIBP1500, APIBP1800, APIBP2100, TTS05, TTS1 и TTS2.

Избор на клиенти..