• Свеж
Mbeta безжичен Bluetooth звучник субвуфер преносен шарен лесен автомобил кристален глазура во боја
zoom_in

Mbeta безжичен Bluetooth звучник субвуфер преносен шарен лесен автомобил кристален глазура во боја

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Метод на поврзување : Bluetooth врска. Режим на напојување : вградена литиумска батерија; Време на игра : 8 часа. Излезна моќност : 3 W. Тип на моќност : USB. Водоотпорна оценка : IPX 5. Тип : Bluetooth звучник Функција : Метод на функции на повик Конфункционално работење : Bluetooth Connection Frequence Опсег : 50-18000 Hz Output Power : 3 WPower Режим на снабдување : Вграден литиум батерии : Putter Aplicable People : Material Material Material : Absspeaker режим за прилагодување : копче со копче или без радио функција : Nobox Материјал : Големина на отстапување : 100 * 100 * 134 MMPRODUCT Тежина : 0,34kgpacking Список : Производ/кабел за полнење/прирачник/Aux аудио кабелски тип на центри Тип : USBWate Prof одделение : IPX 5-изграден капацитет на батеријата : 800 m A-1000 m A.

Избор на клиенти..