• Свеж
Baoblaze wallид за вшмукување чаша решетката за туширање на туш за туширање, организатор за туширање, организатор на кујнски решетки за бања организатор отстранлив
zoom_in

Baoblaze wallид за вшмукување чаша решетката за туширање на туш за туширање, организатор за туширање, организатор на кујнски

DEN 272.00

Стока
check Достапно.

Вшмукување чаша тушПремиум задебеленматеријал. lawbearingtwithdrainage holesthe bownexcess вода ќе ја искористи вашата бања со бања брзо и чиста. Мултифункционална чаша за вшмукување водоотпорна организаторска организаторска, става, туш, чистење на лицето, за додавање на оградата, ставете крпи и четки. Инструкции : Баклинеинсталирајте ја чашата за вшмукување. Материјал : .

Избор на клиенти..