• Свеж
4PCS Зголемување на пенисот Силиконски ракави на пенисот задоцнување на ракавите, машката опрема за да го направите вашиот партнер да ја достави
zoom_in

4PCS Зголемување на пенисот Силиконски ракави на пенисот задоцнување на ракавите, машката опрема за да го направите вашиот партнер

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Интензивна симулација : Уникатниот дизајн носи различна сензорна стимулација, голем број на агли и честички, ја подобрува стимулацијата и loveубовта кон партнерот, го радува партнерот и носи континуиран оргазам. Безбеден материјал : Направено од висококвалитетен силиконски, безбеден, без мирис, нетоксичен, супер флексибилен, еластичен, со природно чувство на кожата и реална форма, еднократно и лесен за чистење. Долготрајно : Може да ја намали чувствителноста на вашите жлезди и ефикасно да го зголеми времето на ејакулација. Ефективно намалување на чувствителноста на триење за зголемување на сексуалната возбуда. Кога ќе го носите овој силиконски случај, вашите најблиски ќе бидат воодушевени од дебелината на ракавот што ќе се чувствува поголемо отколку што е навистина. Нашите возрасни секс производи се испорачуваат во дискретна стандардна пакување и вашата приватност ќе се чува строго доверливо. Ако наидете на какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте не. Не само што ракавите можат да се користат за C0 NDM, туку можат да обезбедат и поголема стимулација и подолго време на сексуален однос за да го подобрат вашиот сексуален живот. Носејќи го овој ракав, вие сте како непоразен војник, дајте му на вашиот lубовник најголемо засилување, вашата доверба се зголемува како што трае битката и таа е најзадоволна. Бидејќи ракавите се еднократно, чистете ги внимателно пред и по секоја употреба. Телескопски силикон Со ракавите се изработени од флексибилен ABS силикон за лесно донирање без да се вознемирувате. После употребата, ракавите можат лесно да се исфрлат за полесно чистење, а по исплакнување и сушење, малите играчки се подготвени повторно да се користат.

Избор на клиенти..