• Свеж
NYујорк Панорама и брод со брод на истегната платно, wallиден уметнички декор, подготвени да висат!
zoom_in

NYујорк Панорама и брод со брод на истегната платно, wallиден уметнички декор, подготвени да висат!

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Големина : 10 "x 20"- дизајн со висок квалитет. Слика трајно пренесена на 1/2 "истегната платно. Отпорно на избледени и обложени за заштита од прашина, нечистотија и вар. Подготвени за обесени! Вклучува закачалка. Рамката не е неопходна. Направена во САД, бродови од САД. Големина : 10" x 20 " - Дизајн со висок квалитет. Сликата трајно пренесена на 1/2 "Истепено платно. Избледени отпорни и обложени за заштита од прашина, нечистотија и варовник. Подготвени да висат! Вклучува закачалка. Рамка не е потребна. Направени во САД, бродови од САД. Ние го префрливме ова прекрасно уметничко дело на истегно платно и подготвено е за виси. Вклучена закачалка.

Избор на клиенти..