• Свеж
Мачка Обнова Јаки &засилувач; Конуси Мека Пет Обновување Јака Куче Конус Алтернатива По Операцијата Миленичиња Резерви Мачка Прстен Мачка Резерви Јака Мачка Прсте
zoom_in

Мачка Обнова Јаки &засилувач; Конуси Мека Пет Обновување Јака Куче Конус Алтернатива По Операцијата Миленичиња Резерви Мачка

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Можете да ја вметнете секојдневната јака на вашето домашно милениче преку внатрешните прстенести јамки за стабилизација. Мека Јака За Обновување На Миленичиња нема да го означи, изгребе или оштети вашиот мебел. Овој мек конус за кучиња е исто така многу погоден за чување.Големина - оваа јака од крофна за мачки е со вистинска големина, јаката е погодна за мачки, Мини Кучиња и зајаци. Во врска со специфичната големина на Слатката Јака За Обновување Мачки, ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Во врска со специфичната големина на Слатката Јака За Обновување Мачки, ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. Удобниот материјал обезбедува и нежна грижа за вашите миленици.

Избор на клиенти..