• Свеж
Безжичен полнач Techuoso 3 во 1.15W станица за брзо полнење за iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12/11/X/XS/8/7/6, Samsung, Huawei, LG, AirPods Pro/3/2/2/ 1, iWatch 8/7/SE/6/5/4/3 -3 -Black
zoom_in

Безжичен полнач Techuoso 3 во 1.15W станица за брзо полнење за iPhone 14/14 Pro/13/13 Pro/12/11/X/XS/8/7/6, Samsung, Huawei,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

[Најновиот безжичен полнач 3-во-1 во 2023 година] може да наплати три уреди во исто време (мобилен телефон-максимален 15 W; Air Pods-5 W; iwatch-3 W). Користете го вклучениот адаптер 18 W за да обезбедите максимална ефикасност на полнење за вашиот уред . Не ја пропуштајте шансата да заштедите простор за десктоп!. [Единствена полнач за часовници од типот на фиока и заштеда на простор] : Тој е дизајниран како полнач за часовници од типот на фиоки. Кога ќе ја притиснете горната десна страна на полначот, полначот за часовници може лесно да се исфрли или чува со притискање на копчето надолу. Полначот за гледање може да се користи само за 7 6 5 4 2 SE/Nike/Herme. [Повеќекратни заштити и откривање на странски предмети] : Безбеден безжичен полнач со прекумерни, преоптоварени, пренапони и функции за заштита на прегревање. (Магнетизам, метални додатоци и други странски предмети можат да се мешаат во полнење). Кога вашиот уред се полни нормално, соодветната LED светло ќе покаже сина светлина, и кога ќе се открие странски предмет, сината светлина ќе трепка за да ве потсети. [Вертикално и хоризонтално полнење : ] Делот за полнење на мобилниот телефон има две вградени калеми за полнење со висока чистота, обезбедување на бесплатно полнење и чувствителна идентификација на вашиот мобилен телефон, така што можете да го наполните вашиот мобилен телефон вертикално или хоризонтално. Пакетот Содржи мал додаток за да ја зголемите висината на полнењето на телефонот-можете да го користите за подобро да се прилагодите на некои модели кои не се доволно високи, како што се i Phone Mini 12 и 13. Getе добиете-1 безжичен полнач 3-во-1 , 1 * заптивка за i Phone Mini 12/13, 1 * Упатство за корисникот, 1 * тип -кабел - 1 M, 1 * QC3.0 Адаптер - 18 W. 1* Безжичен полнач 3 во 1. 1* заптивка за i Phone Mini 12/13. 1*корисник Мануел. 1*Кабел за тип -Ц -1 метар. 1*QC3.0 Адаптер -18 W. 1 Безжичен полнач 3-во-1, 1 * заптивка за i Phone Mini 12/13, 1 * Упатство за корисникот, 1 * тип-кабел-1 M, 1 * QC3.0 Адаптер-18 W. 1 Безжичен полнач 3-во-1, 1 * заптивка за i Phone Mini 12/13, 1 * Упатство за корисникот, 1 * тип-кабел-1 M, 1 * QC3.0 Адаптер-18 W. 7,5 W за i Phone. i Phone 14, i Phone 14 Pro, i Phone 14 Pro Max, i Phone 13, i Phone 13 Pro, i Phone 13 Pro Max, i Phone 13 Mini, i Phone 12, i Phone 12 Pro, i Phone 12 Pro Max, i Phone 12 Mini, i Phone SE 2, i Phone 11 , i Phone 11 Pro, i Phone 11 Pro Max, i Phone X, i Phone XR, i Phone XS, i Phone XS Max, i Phone 8, i Phone 8 Plus. 10 W за Samsung. Galaxy Z Fold3,Galaxy Z Fold 2,Galaxy Z Flip 3,Galaxy Z Flip 2,Galaxy S22,Galaxy S22+,Galaxy S22 Ultra,Galaxy S21,Galaxy S21+,Galaxy S21 Ultra,Galaxy S21 FE 5 G,Galaxy S20,Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy S10, Galaxy S10 E, Galaxy S10+, Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S7, Galaxy S7 edge, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra, Galaxy Note Galaxy Note 10 Life, Galaxy Note 9, Galaxy Note 8, Galaxy Note 7, Galaxy Note 6, Galaxy Note 5, Galaxy Note Fe. 3 W за iwatch. Iwatch 6 5 4 3 2 SE Nike/Hermes. Забелешка : Iwatch Ultra Model не може да биде стабилно обесен на полначот заради неговата тежина. 5 W за Air Pods Pro/3/2, галаксиски пупки/пупки +/пупки про.

Избор на клиенти..