• Свеж
Yuzes 110V топол главен пиштол, 100W пластичен комплет за заварување, комплет за поправка на браник на автомобили, пластичен заварувач на топол степлер, со топли делови од
zoom_in

Yuzes 110V топол главен пиштол, 100W пластичен комплет за заварување, комплет за поправка на браник на автомобили, пластичен

DEN 575.84

Стока
check Достапно.

? Вратете ги вашите скршени делови, продолжете го својот животен век. Главно заварување во пластика брзо и лесно. Силен за шок и пресврт по поправката. ? Повеќе ефикасни и повеќе енергија од 70 W машини за заварување. (Забелешка : Ве молиме вежбајте неколку пати пред да го користите овој 100 W Hot Stapler за вашиот прв обид и запомнете да го контролирате времето и јачината на греењето за да ги избегнете главните делови да ја поминат пластиката.). ? Може брзо да се загрее за неколку секунди за да се заврши поправката на пластични делови од автомобилот. Исто така, има функција за заштита од прегревање и спречува оган!. Широко апликации】 Пластичната машина за заварување може да ги поправи повеќето модерни производи изработени од пластика. Погоден е за поправка и засилување на автомобилски пластични делови, како што се браници со автомобили, табла, држачи за ламби, радијатори, рачки, фарови, пластични перки и пластични уреди со мотоцикли. ? 【24 часа чувар】 Ако имате некој проблем за време на употребата, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме задоволителна помош во рок од 24 часа. Спецификација : Нашиот пластичен пиштол за заварување од страна на нашиот пиштол за заварување на пластичното заварување на Yuzes не беше само комплет за поправка, тие нудат пошироко. како што се заварувања од пластична столица, поправка на автомобили и пластични уреди со моторцикли и поправка на испукан аспиратор. Лесен за употреба, поудобна, исто така совршена за идеална DIY алатка што ја сакате со нула ограничувања. Само пробајте го и ќе најдете многу интересно! Приклучок : Напон на приклучок во САД : 110 V Енергија : 100 W Боја : Црна димензии : 6,7 x 4,4 x 3,2 инчи Тежина : 1,54 bs (700g) Список на пакети : 1 x Пластичен пиштол за заварувач 1 x Упатства 1 x Куфер 50x0.8mm рамни степени 50x0 .6мм С-тип Стејплс 50x0.8mm z-тип степени 50x0.8mm V-Type Staples 5pcs y-тип на заварување.

Избор на клиенти..