• Свеж
Трендбел Црвено Тркалезно Дрво Дизајн Акрилик Дивали Ранголи Налепници За Поја Соба Ранголи Налепници За Дивали Ранголи | Ранголи Декорација За Домашна Акрилна На
zoom_in

Трендбел Црвено Тркалезно Дрво Дизајн Акрилик Дивали Ранголи Налепници За Поја Соба Ранголи Налепници За Дивали Ранголи | Ранголи

DEN 127.84

Стока
check Достапно.

Традиционален Рачно Изработен Предмет.Рачно изработени со камења од кундан, работат бисери.Украсете го ѕидот , подот на вашиот дом итн. со повеќекратен дизајн на фестивали и прилики. Можни се повеќе атрактивни дизајни. Прекрасен комплет ранголи е рачно изработен и ситно изработен. Украсени со шарени и привлечни повеќебојни камења.Мора да има во празнични сезони. Нов Концепт Во Ранголи и Празничен Домашен Декор - можете да го направите вашиот дом уникатен и прекрасен за неколку минути. Прекрасни рачно изработени акрилни ранголи со креативен дизајн, кундан работат со светли бои за убаво украсување на влезот во вашиот дом. Овој ранголи може да се залепи и на ѕидот за украсување на ѕидовите од вашата дневна соба. Овој Рачно Изработен Дизајнер Ранголи Им Дава Шарм На Вашите Гости Кога Ќе Го Поставите На Влезот Од Вашиот Сладок Дом За Време На Фестивалите. Овој Ранголи е Направен Со Совршенство. И Ставете Го Секое Парче Поинаку За Да Добиете Различен Изглед Секој Пат. Ако каменот се откине, може Да се Фиксира со помош на акрилен или пластичен лепак. Упатство за нега : Исчистете Со Мека И Сува Боја Cloth.It донесува среќа во вашиот дом. Совршен Подарок За Враќање.Можни се повеќе дизајни. Прекрасни рачно изработени акрилни ранголи со креативен дизајн, кундан работат со светли бои за убаво украсување на влезот во вашиот дом. Добро украсениот влез секогаш носи среќа и успех. Овој ранголи е фино изработен до совршенство. Можете да направите повеќе варијанти на дизајни на ранголи различни за секоја пригода. Тоа е задолжително за вашата соба за поја, забава и празнични украси како Ганеш Пуја, Дасера, Дивали. Само ставете го овој прекрасен ранголи на вашиот кат и разубавете го вашиот дом. Нема потреба да го поправите на подот со лепак или налепници. Само ставете го на земја/кат и прекрасен колам/ ранголи е подготвен да ја украси вашата поволна соба за поја и ќе изгледа апсолутно зачудувачки во вашата куќа за време на функциите.

Избор на клиенти..