• Свеж
Градење на модели затоа што прободувањето на луѓето е погрешно. Клуч за клучеви, градење на модели присутни од, саркастично за пријатели
zoom_in

Градење на модели затоа што прободувањето на луѓето е погрешно. Клуч за клучеви, градење на модели присутни од, саркастично

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Клуч за градење на модели - Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Тој е многу издржлив, а гравирањето никогаш нема да избледи или истроши!. Не'рѓосувачки челик - Материјалот го прави овој прицврстувач на клучот доволно траен за да издржи секојдневно абење и солза. Исто така, тој е отпорен на 'рѓа, корозија и обезбојување. Подарок за градење на модели - Нашите приврзоци се одличен подарок за мажи, жени, тинејџери, ќерки, мајки и татковци. Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или девојка!. Црна боја - Оваа смешна клучева за подароци за сарказам има црна боја што ќе ја надополни секоја облека или торба. Големина на правоаголник - 4 x 2,2 см - Големината на правоаголникот е совршена за вклопување на повеќето клучеви, со што ова е одличен додаток за автомобил!. Клуч за градење на модели - Изработено е од висококвалитетен не'рѓосувачки челик. Тој е многу издржлив, а гравирањето никогаш нема да избледи или истроши!. Не'рѓосувачки челик - Материјалот го прави овој прицврстувач на клучот доволно траен за да издржи секојдневно абење и солза. Исто така, тој е отпорен на 'рѓа, корозија и обезбојување. Подарок за градење на модели - Нашите приврзоци се одличен подарок за мажи, жени, тинејџери, ќерки, мајки и татковци. Тие се исто така совршени за вашиот најдобар пријател или девојка!. Црна боја - Оваа смешна клучева за подароци за сарказам има црна боја што ќе ја надополни секоја облека или торба. Големина на правоаголник - 4 x 2,2 см - Големината на правоаголникот е совршена за вклопување на повеќето клучеви, со што ова е одличен додаток за автомобил!. Изградба на модел Црната клучева е изработена од висококвалитетен не'рѓосувачки челик, обезбедувајќи траен и долготраен додаток. Гравирањето никогаш нема да избледи или истроши! Тој е отпорен на 'рѓа, корозија и обезбојување. Овој приврзок е совршен подарок за секој народ, особено сопствениците на автомобили или возачи!.

Избор на клиенти..