• Свеж
KS Tools 515.3070 KST-облога R009P влечење
zoom_in

KS Tools 515.3070 KST-облога R009P влечење

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Чкрапало. Број на точка : 515.3070 R009p. EAN код. : 4042146733905. Алатка во квалитетот на премиум индустријата. Чкрапало. Број на точка : 515.3070 R009p. EAN код. : 4042146733905. Алатка во квалитетот на премиум индустријата. Влечење на алатки за KS. KS Tools - Machine Gmb H е еден од меѓународните лидери во алатки за домашни уреди и објекти за работилници. Основано во 1992 година, со седиште во Хесисчен Хеј Сен Транк има над 350 вработени и светска компанија 9. KS Tools се карактеризира со висок квалитет на производите, постојани иновации, привлечна вредност за парите, како и флексибилност. Опсегот на производи е најновите решенија за проблеми и интелигентна алатка за многу побарувачки корисници. Против квалитетот на производите највисок стандард на квалитет. Современи методи на производство и извршување на контролата на произведените алатки гарантираат голема оперативна безбедност и дека долговечноста на производот.

Избор на клиенти..