• Свеж
Muellery чевли за чевли за чевли за складирање на чевли собрани 32 пара 33,5x50in TPAC90007
zoom_in

Muellery чевли за чевли за чевли за складирање на чевли собрани 32 пара 33,5x50in TPAC90007

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

ПП, челик. Можете да ги чувате паровите за чевли одделни и организирани со овие кутии за складирање на чевли. Решетката е цврста и нема да има проблем да држи потешки чевли. Неколку лесно склопување е неопходно, но не се потребни алатки. Willе се вклопи уредно во просторот достапен во плакарот, спалната соба, влегувањето или да служи како случај на приказ. Исто така, работи убаво за помали чанти и вечерни кеси. Користете неколку на полица во плакарот, или едноставно поставете еден на подот. Тоа го прави просторот за живеење повеќе не е хаотичен, да го подобри искористувањето на просторот за разни работи. Големина : 33,5x12.2x50in (85x31x127cm). Muellery чевли за чевли за чевли за складирање на чевли Аспект на плакарот 32 парови 33,5x50in (85x127cm) Можете да ги чувате паровите за чевли одделни и организирани со овие кутии за складирање на чевли. Неколку лесно склопување е неопходно, но не се потребни алатки. Тоа ќе одговара уредно во просторот достапен во плакарот, спалната соба, влегувањето или да служи како случај на приказ. Исто така, работи убаво за помали чанти и вечерни кеси. Користете неколку на полица во плакарот, или едноставно ставете еден на подот. Тоа го прави просторот за живеење повеќе не хаотичен, да го подобриме користењето на просторот за разни работи. Големина : 33,5x12.2x50in (85x31x127cm) Материјал : ПП, челик.

Избор на клиенти..