• Свеж
1 карбид написен, 1/2 Shank S&D Dript 1 961664
zoom_in

1 карбид написен, 1/2 Shank S&D Dript 1 961664

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

1 "карбид написен, 1/2" Шанк S&D Dript Bit (вежба за сребро и Деминг, намалена вежба за шипки). 1/2 "дијаметар од 2-1/4" долгиот шанк овозможува да се користат вежби со поголем дијаметар во Чакс 1/2 "и поголема. 3-1/8 "Должина на флејта, за дупчење на повеќето материјали. Совети за карбид овозможуваат повисоки извори и брзини и драстично зголемен век на алатки во текот на алатките HSS. Намалена вежба за шипки) 1 "961664.

Избор на клиенти..