• Свеж
Highо на useо во САД, кратка влага за влага со 2-бои, атлетски маици со бои
zoom_in

Highо на useо во САД, кратка влага за влага со 2-бои, атлетски маици со бои

DEN 1456.00

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Дри-еквивалент-машки атлетски 2-бои сите спортски тренинзи маички во 14 бои, ткаенина за управување со суво влажно управување, е специјално конструирана за да се овозможи целосен опсег на движење додека ве одржува суво и удобно. Нашата лесна тепачка има пространа атлетска сечење и контролира пот. Со перформанси лабаво вклопување, испорачува The Dri-Equip All Sport Training Tee. Печатено со лого на DRI-EQUIP внатре. 3,8-унца, 100% катјонски полиестер меѓусебно. Поставени ракави. Печатено со лого на DRI-EQUIP во кошулата. Во X-Small (32-34), мал (35-37), среден (38-40), голем (41-43), X-голем (44-46), 2x-голем (47-49), 3x -Ргер (50-53), 4x-голем (54-57).

Избор на клиенти..