• Свеж
Подароци за unboxme резултат голема на вашата забава за откривање на родот со нашиот комплет за откривање на родот на фудбалската топка - вклучува розово и сино прав за
zoom_in

Подароци за unboxme резултат голема на вашата забава за откривање на родот со нашиот комплет за откривање на родот на фудбалската

DEN 351.20

Стока
check Достапно.

Започнете ја вашата забава за родова откривање со нашиот комплет за откривање на родот со фудбал - тоа е крајната топка за изненадување за вашето големо откритие!. Нашиот нов и подобрен дизајн има тесно затворање за посигурно вклопување, осигурувајќи дека вашето откритие се исклучува без метеж. Вклучени и со розови и сини пакети во прав, можете да го откриете полот на вашето бебе или девојче во стил. Нашата родова откриена топката е супер издржлива и направена да трае, со дизајн на доказ што го задржува изненадувањето безбедно до големиот момент. Безбедни и лесни за чистење, нашите сини и розови пакети во прав се 100% нетоксични, за да можете да се опуштите и да уживате во забавата со семејството и пријателите. Започнете ја вашата забава за родова откривање со нашиот комплет за откривање на родот со фудбал - тоа е крајната топка за изненадување за вашето големо откритие!. Нашиот нов и подобрен дизајн има тесно затворање за посигурно вклопување, осигурувајќи дека вашето откритие се исклучува без метеж. Вклучени и со розови и сини пакети во прав, можете да го откриете полот на вашето бебе или девојче во стил. Нашата родова откриена топката е супер издржлива и направена да трае, со дизајн на доказ што го задржува изненадувањето безбедно до големиот момент. Безбедни и лесни за чистење, нашите сини и розови пакети во прав се 100% нетоксични, за да можете да се опуштите и да уживате во забавата со семејството и пријателите. Време е да го откриете полот на вашето бебе; Тоа е незаборавно време за родители-да бидат, и ние сакаме да уживате во тоа. Нашите родови откриваат комплети за топки вклучуваат сè што ви треба за да започнете, како што се 24 налепници за гласање и две бои на светла прав. Изненадете ги сите со вестите, а потоа дајте го вашиот глас за која било боја што верувате дека ќе победи!. Можете да ги вклучите целото семејство и пријатели во радост и забава на оваа возбудлива прослава за откривање на пол. Нашите топки се толку реални што вашите гости нема да веруваат дека не се реални. Прекрасна можност е да ги споделите вестите со сите одеднаш, истовремено и да се забавувате. Откријте го полот на вашето бебе со заслепувачки блиц на бои. Едноставно ставете го десниот прав внатре, затворете ја топката и попржете ја во совршен момент! Прашокот е едноставен за чистење, овозможувајќи ви да се опуштите и да уживате во вашето време со семејството и пријателите!.

Избор на клиенти..