• Свеж
Атлетска маица на Reebok Boys - 2 пакувања со активни перформанси спортови
zoom_in

Атлетска маица на Reebok Boys - 2 пакувања со активни перформанси спортови

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Официјално лиценциран Reebok : маици за изведба на кратки ракави на момчињата; Величието не потекнува од стоењето, живеењето активен живот им овозможува на луѓето да бидат нивни најдобри. Висок квалитет : Овој мултипак на атлетска кошула на момчињата е изработен од супер удобна ткаенина за влага за влага; Со одлични бои што треба да изберете, вашето мало момче ќе го сака овој пакет за маици; Совпаѓање со неговите омилени шорцеви за уникатен изглед што ќе го надополни неговиот секојдневен стил. Влакната влага : лесни и маички за дишење за активни момчиња; Без разлика дали е на училиште, на игралиште, на играч со пријатели, лежејќи дома или вежбајќи го омилениот спорт, тој секогаш ќе биде удобен во овие маици за перформанси. Верситил : Овие маици доаѓаат во најразлични одлични бои; Изберете помеѓу цврсти бои и Хитхерс во пакетот; Тој ќе мора да избере помеѓу неонски портокалови и жолти, црни, сиви, црвени и сини кошули. Мултипак вредност : Набавете го вашето момче со пакет пакет со пакет со активни тимови; Овие висококвалитетни спортски врвови прават одличен подарок за момчиња; Совршена идеја за подароци за синови, браќа, братучеди, внуци, внуци и пријатели.

Избор на клиенти..