• Свеж
Shine-Tron [Додатоци за беспилотни летала] Ракер за џојстик за DJI Mini 3 Pro далечински контролер ТЕЛЕСКОПСКИ ТЕЛЕСКОПСКИ СПИ за Mavic Mini 3 Drone DJI RC додатоци [замена]
zoom_in

Shine-Tron [Додатоци за беспилотни летала] Ракер за џојстик за DJI Mini 3 Pro далечински контролер ТЕЛЕСКОПСКИ ТЕЛЕСКОПСКИ СПИ

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Специјално дизајниран за Mini 3 Pro далечински управувач со екран, отпорен на абење и издржлив ,. Забината рокерска контактна површина, анти-лизгачки ефект, ви носи удобност. Колку е повисок џојстикот, толку е поголема амплитудата на замав и почувствителна контролата. Телескопскиот рокер може да се прилагоди нагоре и надолу за да се прошири 0-0,6 см, што може да се прилагоди според вашите сопствени потреби. Специјално дизајниран за Mini 3 Pro далечински управувач со екран, отпорен на абење и издржлив ,. Забината рокерска контактна површина, анти-лизгачки ефект, ви носи удобност. Колку е повисок џојстикот, толку е поголема амплитудата на замав и почувствителна контролата. Телескопскиот рокер може да се прилагоди нагоре и надолу за да се прошири 0-0,6 см, што може да се прилагоди според вашите сопствени потреби.

Избор на клиенти..