• Свеж
0,508 со дијаметар карбид со карбид, чистач, 56555080
zoom_in

0,508 со дијаметар карбид со карбид, чистач, 56555080

DEN 1208.80

Стока
check Достапно.

0,508 "Дијаметар (+.0003" /-0 ") карбид врзан мекиран ремиер. 8" Целокупна должина. 7/16 "Дијаметар на Шанк. 6 флејти. 2" Должина на флејта со 5/8 "должина на карбид. 0,508" Дијаметар (+.0003 "/-0") карбид врзан за пробивање. 8 "Севкупна должина. 7/16" дијаметар на шанк. 6 флејти. 2 "Должина на флејта со должина на карбид 5/8". Super Tool, Inc. 56555080 0,508 "дијаметар карбид со дијаметар, изработен во САД, направен во САД.

Избор на клиенти..