• Свеж
СИСТЕМИ ЗА БИНЕ Алатки NMTB30E-025-175 Адаптер за крајна мелница, 1/4 Внатрешен дијаметар x 1,75 Стандардна должина на проекција
zoom_in

СИСТЕМИ ЗА БИНЕ Алатки NMTB30E-025-175 Адаптер за крајна мелница, 1/4 Внатрешен дијаметар x 1,75 Стандардна должина на проекција

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

0,0002 "или подобро испаднат гарантирано. 0,06 Длабочина на случајот за продолжено абење. Гордо направено во Мичиген. Фина конец фалсификувана завртка за Велдон. Направено од овластени акции од 8620 бари. 0.0002" или подобро загарантирано. 0,06 Длабочина на случајот за продолжено абење. Гордо направен во Мичиген. Ситна конец фалсификувана завртка за Велдон. Направено од овластени акции од 8620 бари. Адаптерите за заклучување на мелницата за заклучување на Tru-Postion на Дури и оптоварување со чипс и помалку шанси за џагор.

Избор на клиенти..