• Свеж
9 Пакет Замена Делови Компатибилен за iRobot Roomba 800 900 Серија 960 860 805 850 980 861 864 866 870 871 880 890 891 981 985 961 Правосмукалка, 1 Сет Ролери Четки, 4 Филтри, 4 Странични Четки
zoom_in

9 Пакет Замена Делови Компатибилен за iRobot Roomba 800 900 Серија 960 860 805 850 980 861 864 866 870 871 880 890 891 981 985

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Добро Се Вклопуваат : работат одлично одговара за i Robot Roomba 800 900 Серија roomba 960 860 805 850 980 861 864 866 870 871 880 890 891 981 985 961 Правосмукалка. Висококвалитетни Материјали : овие делови за замена се изработени од висококвалитетен КОМПЈУТЕР, Компатибилни и работат исто како и оригиналната, страничната четка нема да ги гребе подот и мебелот, во голема мера ќе обезбеди ефект на безбедност и чистење за време на процесот на употреба. Совети : овие релаксација вакуум делови може да се перат и еднократно. Ако страничните четки се свиткани или завиткани поради испорака, ве молиме вратете ги со едноставно натопување во топла вода неколку минути. Пакетот Вклучува : Вклучува 1 Комплет Гумени Четки Со Повеќе Површини, 4 Филтри За Пакување, 4 Странични Четки За Пакување, 1 Алатки за Чистење Пакувања, 1 Шрафцигер За Пакување. Компатибилност : Компатибилен со i Robot Roomba i Robot Roomba 800 900 Серија roomba 960 860 805 850 980 861 864 866 870 871 880 890 891 981 985 961 Топли Совети За Правосмукалка : За Да ја одржите Вашата серија irobot Roomba 800 900 работи со врвни перформанси, подобро би било да ги менувате овие делови за замена на секои 2-4 месеци во зависност од вашата фреквенција на употреба. Пакетот Вклучува : 1 x комплет Гумени Четки со Повеќе Површини 4 x Филтри 4 x Странични Четки 1 x Сет Алатки за Чистење 1 x Завртка Драјвер 4 x Завртка Забелешка : секоја употреба на името на брендот irobot Roomba или ознаката на моделот за овој производ е направена исклучиво за целите на демонстрирање на компатибилност.

Избор на клиенти..