• Свеж
Спифи за влечење на капакот за 2 инчи велосипедски решетки за пластични приклучоци за приколки за приколки | Возете повеќе загриженост помалку | Направено во САД | О?
zoom_in

Спифи за влечење на капакот за 2 инчи велосипедски решетки за пластични приклучоци за приколки за приколки | Возете повеќе загриженост

DEN 319.84

Стока
check Достапно.

Одговара на стандардните 2 "приемници за приколка на приколка. Направени во Америка од пластика со висок квалитет - отпорни на временски услови. Безбедно се инсталира со задоволувачка" клик ". Блокови нечистотија, грима и остатоци од влегувањето во вашата цевка за метеж. Многу едноставна инсталација со една рака.

Избор на клиенти..