• Свеж
Трансформирајте го вашиот салон со нашиот мебел за убавина инспириран од спа - во кој има опрема за салон за нокти, преносен сад за шампон, стол за масажа и многу пов?
zoom_in

Трансформирајте го вашиот салон со нашиот мебел за убавина инспириран од спа - во кој има опрема за салон за нокти, преносен

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Подобрена компатибилност : Во кој има интерфејс за завртки G1/2, оваа глава за туширање е дизајнирана да обезбеди стабилни и удобни врски, што го прави идеално одговара за сите популарни модели на спа -столчиња. Брза и лесна инсталација : Дизајнирано исклучиво за кревет и стол за шампон за коса, оваа глава за туширање може лесно да се инсталира без потреба од водоводџија или какви било специјализирани алатки. Напредна функционалност : Со 2 функционални поставки за прскање и лево за употреба лево и десно копчиња за прилагодување, оваа глава за туширање овозможува прилагодлива вода за меурчиња и нормални обрасци на спреј за вода. Ергономски дизајн : Оваа лесна и компактна глава за туширање има универзален интерфејс и удобен зафат, овозможувајќи лесно и удобно искуство за време на употребата. Разновидна употреба : Направено специјално за столчиња за шампон за коса, оваа глава за туширање е исто така погодна за употреба со друга опрема за салон за нокти, мебел за салони за убавина, столици за масажа, преносни чинии за шампон, берберници и маси за маникир. Подобрена компатибилност : Во кој има интерфејс за завртки G1/2, оваа глава за туширање е дизајнирана да обезбеди стабилни и удобни врски, што го прави идеално одговара за сите популарни модели на спа -столчиња. Брза и лесна инсталација : Дизајнирано исклучиво за кревет и стол за шампон за коса, оваа глава за туширање може лесно да се инсталира без потреба од водоводџија или какви било специјализирани алатки. Напредна функционалност : Со 2 функционални поставки за прскање и лево за употреба лево и десно копчиња за прилагодување, оваа глава за туширање овозможува прилагодлива вода за меурчиња и нормални обрасци на спреј за вода. Ергономски дизајн : Оваа лесна и компактна глава за туширање има универзален интерфејс и удобен зафат, овозможувајќи лесно и удобно искуство за време на употребата. Разновидна употреба : Направено специјално за столчиња за шампон за коса, оваа глава за туширање е исто така погодна за употреба со друга опрема за салон за нокти, мебел за салони за убавина, столици за масажа, преносни чинии за шампон, берберници и маси за маникир. Оваа прилагодлива глава за туширање е совршена за салони за убавина и бањи, има две прилагодливи копчиња за погодно да се префрлаат помеѓу меурчиња за вода и вода за прскање на вода, нејзината млазница за филтрирање од не'рѓосувачки челик обезбедува безбеден и здрав проток на вода, додека неговиот, висок квалитет материјал гарантира издржливост и Сигурност Процесот на електропланирање му дава на површината финиш слична на огледало и го олеснува чистењето на овој производ е специјално дизајниран за кревети за шампон со берберница и совршено се вклопува во националниот стандарден интерфејс G1/2, доаѓа со лесни упатства за инсталација и ги вклучува сите потребни компоненти на овој Мултифункционална глава за туширање е компатибилна со разни салони опрема, вклучувајќи спа столици, мијалници за миење на косата, преносни чинии за шампон, столици за масажа и маси за маникир го надградуваат вашето искуство во салонот со овој практичен и сигурен производ.

Избор на клиенти..