• Свеж
Визион Божиќ пингвин сина шема за перење алишта за перење ткаенини за складирање кутија за складирање на кутии за складирање играчки полици корпа за бања, спална с?
zoom_in

Визион Божиќ пингвин сина шема за перење алишта за перење ткаенини за складирање кутија за складирање на кутии за складирање

DEN 431.84

Стока
check Достапно.

Печатете ја етикетата за враќање. Не само што нашите корпи ќе ви помогнат да се организирате, нивната елегантна, софистицирана форма и неутрални бои ќе го надополнат секој украс и просторија : бања : бања , Расадник, соба за игра, спална соба, дневна соба, алишта, дури и трупот на автомобилот. ☑ xxx-големи големина 20 "x 20" x 14 "корпи за складирање на памучни јаже-тие се доволно големи за да складираат предмети како дополнителни ќебиња, удобност, дувчиња, фрлаат перници, перници и полнети животни, зимска облека, алишта и многу повеќе. Цврстите рачки со јаже со памук прават лесен и удобен транспорт и цврстото дно ја задржува формата по секоја употреба. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Печатете ја етикетата за враќање. ☑ Безбедно за бебиња, деца и миленичиња-нашите канти за складирање се нетоксични премија од памучни јажиња, така што тие се безбедни за употреба каде било во вашиот дом. Ако навистина ви се допаѓа, купете сега!. Избришете чиста само, не користете абразивна чистачка. Ако навистина ви се допаѓа, купете сега!. ☑ Белешка - Забележете дека нашите корпи се преклопени за испорака заради неговата огромна големина што може да резултира во некои набори. Овие трендовски отпадоци станаа многу популарни заради нивниот едноставен, но шик изглед, разноврсност и сигурност. Толку многу одлични опции за да го видите целиот наш избор на опции за складирање : Visesunny Складирање или посетете ја нашата страница на брендот на. Нашата корпа за складирање може да се користи за : Организатор за складирање на алатки за складирање на плакари за складирање за складирање на празници за складирање на вечера за складирање на играчки за складирање дури и простор за миленичиња. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Испратете го!. Направете вашиот декор поп да стане креативен со забавни дизајни и бои кои се лесни за мешање и да се совпаѓаат со асортиман на големини, бои и обрасци. Тие се склопуваат, што може да се склопи кога не се во употреба или кога патувате. Цврстата конструкција изградена за да трае овие канти се засилени со о-прстен и висококвалитетно дно за да се даде форма и структура, едноставно колапс корпа и складирање кога не се во употреба. Материјалот и градежништвото обезбедуваат долготрајна корпа што можете да ја користите одново и одново.

Избор на клиенти..