• Свеж
Женски Кошули Со Долги Ракави 2022 Лежерна Лабава Трендовска Кошула За Печатење Со Ленти О-Вратот Fall Опуштена Туника Блуза
zoom_in

Женски Кошули Со Долги Ракави 2022 Лежерна Лабава Трендовска Кошула За Печатење Со Ленти О-Вратот Fall Опуштена Туника Блуза

DEN 63.20

Стока
check Достапно.

100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. +МЕК И УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ : Материјал : Памук тој е мек, удобен, топол ,растеглив, удобен и лесен за носење Во Пролет Fall и Зима. +МОДЕН ДИЗАЈН : Кошули со Долги Ракави со Лабави Маици Со Крпеница Со Тркалезен Врат Одозгора Со Џеб, Опуштени и Удобни за Носење. +ПРИЛИКИ : Овој Долг Ракав Кошули Блузи Е Совршен за Сите Ситуации Како Секојдневно Носат, Појдовни, работа канцеларија, Партии, Клубови и Датира. Овие Секојдневни Лабави Врвови Одлично Се Носат со Слаби Фармерки ,Хеланки,Чизми или Потпетици. Известување : тоа СЕ американски големини, S-XXL, пред нарачката, ве молиме погледнете ЈА ТАБЕЛАТА СО ЛЕВА Големина (не табелата со големини). ќебе дуксер за жени розова алт облека кафеава качулка женски пријатели дуксери за жени дуксери за жени фустани со патент за тинејџерки јакна качулка комплет за женски џемпер дуксери за женски дуксери за дами дуксери за тинејџерки алт мода црвени дуксери со патент за жени. Добредојдовте Во Продавницата Џин рик вие пријатно шопинг искуство во gene ric € НОВИ ИЗДАНИЈА секој ДЕН-и Рентабилно !Имаме Голем број На Модерна Облека. Добредојдовте во потрага по "Џин рик". Пребарајте "Кошула/Панталони/Костим За Капење/Јакни/Палта/Маици/Фустан" во нашата Продавница За ПОВЕЌЕ ОДЛИЧНИ Производи! Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот На gene ric service, ние ќе го решиме за вас. Работата Е Подобра- - - ги слушаме клиентите и ги дотеруваме сите за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Вашето задоволство е нашиот успех,ќе се чувствувате добро за нашата совршена услуга по продажбата!Дајте ни шанса, дајте ви поголема веројатност! Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-302инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам медиум со големина и се грижам за големината, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помала од нас големина, па јас ќе ви предложам да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде поудобно.Големина табела : Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 ВЕЛИКА британија : 12 Биста : 92см/36.22" Должина : 69см/27.17" Ракав : 59см/23.23" Рамо : 44см/17.32"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 ВЕЛИКА британија : 14 Биста : 98см/38.58" Должина : 70см/27.56" Ракав : 60см/23.62" РАМО : 45СМ/17.72"големина : л сад : 12 еу : 42 Велика британија : 16 биста : 104см/40.94" должина : 71см/27.95" ракав : 61см/24.02" РАМО : 46СМ/18.11"големина : xl сад : 14 еу : 44 велика британија : 18 биста : 110см/43.31" должина : 72см/28.35" РАКАВ : 62см/24.41".

Избор на клиенти..