• Свеж
Организатор на решетки за садови за бања за садови од кабилок 1 парчиња
zoom_in

Организатор на решетки за садови за бања за садови од кабилок 1 парчиња

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Работ за сушење на садот : Организирајте го вашиот простор за складирање на кујната, чист и уредно ослободете се од хаосот. Рак за садови од не'рѓосувачки челик : решетката за одвод обезбедува сува и хигиенска околина за прибор за кујната. Дрекач на садови : Задебелената и засилена рамка е стабилна и има капацитет за носење. Организатор на кујнски мијалник : полицата има повеќе функции во една машина, што е погодно за чување на сите видови на прибор за јадење. Решетката за сушење на шише за новороденчиња : Дизајнот на одделот ги одделува предметите, така што потребните плочи и чинии можат лесно да се пристапат без да се пробие магацинот. Работ за сушење на садот : Организирајте го вашиот простор за складирање на кујната, чист и уредно ослободете се од хаосот. Рак за садови од не'рѓосувачки челик : решетката за одвод обезбедува сува и хигиенска околина за прибор за кујната. Дрекач на садови : Задебелената и засилена рамка е стабилна и има капацитет за носење. Организатор на кујнски мијалник : полицата има повеќе функции во една машина, што е погодно за чување на сите видови на прибор за јадење. Решетката за сушење на шише за новороденчиња : Дизајнот на одделот ги одделува предметите, така што потребните плочи и чинии можат лесно да се пристапат без да се пробие магацинот. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на решетката за складирање -боја : црно хранење. -ИЗИЗА : Околу 40.00x9.00x8.00cm/15.72x3.54x3.14inch решетката за организатор на садови за кабинет. -Не не треба да вежбате и да поправите, можете да го поставите таму каде што сакате. Погодно и практично решение за сечење. -Надигментот на одделот го олеснува изнесувањето на садовите, што е погодно и едноставно за употреба на организатор за проширување на кујната. -Постанав капацитет за складирање и може да се исцеди, што може да ги задоволи вашите потреби за сушење кујна. -Поракањето на овој производ е совршена, и ќе имате добро искуство во користењето на шалтер за кујнски шалтер. -Направени вселенски алуминиум и пластичен материјал, лесен и лесен за употреба, практичен и издржлив држач за плочи. -Материјал : Вселенски алуминиум, пластика над мијалник за мијалник. Организатор на прибор за маса Дали сè уште сте вознемирени од нередот во кујната? Овој организатор на кујната ќе ви помогне да го решите проблемот.

Избор на клиенти..