• Свеж
Buffalo Plaid Heart Love Pot Shoters Hoter отпорни на топли врели влошки за готвење кујна 2 парчиња сет
zoom_in

Buffalo Plaid Heart Love Pot Shoters Hoter отпорни на топли врели влошки за готвење кујна 2 парчиња сет

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Полиестер. Направени во САД или увезени. Заштита на countertop - Уникатен сет на додатоци вклучува две дебели печатени топли душеци со топла тава со 8 "x8" countertop душеци за подобра употреба во кујната или во скара. Практичност - Со овој 2 -парчен сет на топла тава садови и тави за тави, можете да се грижите помалку за да работите околу топол оган, печка, шпорет или скара, особено кога извлекувате топли садови и тави, сервирање на топли чинии или поставување садови На вашата прекрасна нова маса од тврдо дрво. Трајни - влошки за топла тенџере со рерна (2 парчиња) се изработени од висококвалитетна ткаенина, густа, отпорна на топлина, безбедна за употреба, не лесно избледени, абсорбента на влага, тврдо носење и трајно. Единствени отпечатоци - За разлика од популарните производи на пазарот, секоја од нашите влошки за држачи за тенџере и подножје е отпечатена со уникатен, симпатичен, стилски и смешен принт што ќе ве натера да се за inубите во готвењето. Совршен подарок - Уникатниот печатен сет со дво -парчиња potholder е практичен и издржлив, совршен како подарок за домаќинство или за ентузијастите за готвење во кујната, со забавно печатење за да донесе веселост. Potholders Pots држачи влошки за печење во кујна за печење печење со симпатична смешна цена 2 парчиња сет.

Избор на клиенти..