• Свеж
AntsGroup компатибилен со 2000-2003 лавче за лавче, лесен за инсталирање, испорачана од САД.
zoom_in

AntsGroup компатибилен со 2000-2003 лавче за лавче, лесен за инсталирање, испорачана од САД.

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Подготовка : Ве молиме, проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред купување!. Содржина на пакетот : Орев од 1 тркало. Боја/финиш : месинг. Гаранција : 12 -месечна гаранција. Состојба : 100% во фабрички оригинален пакет. Никогаш не се инсталира или се користи. Product Namelug Nutfitment Please Проверете го филтерот за вклопување и описот за да видите дали оваа ставка ќе работи на вашето возило пред да купите! Содржина на пакет на пакети : 1 тркала за ламби Nutpart Number53417 ZQappearance Color/Заврши : Brasswarranty12 месечно гаранција.

Избор на клиенти..