• Свеж
Harrington ED125DSA-15 Series ED DSA Model Elective Mount Mount Conney Shaint, двојна прилагодлива стандардна брзина/стандардна фаза, капацитет од 125 lb., лифт 15 '
zoom_in

Harrington ED125DSA-15 Series ED DSA Model Elective Mount Mount Conney Shaint, двојна прилагодлива стандардна брзина/стандардна

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

ЕД единечни, двојна брзина и ED Infinity Model Capities 125 lb. до 1050 lb. ED двојни прилагодливи капацитети за модели 125 lb. до 525 lb. Лесен и компактен алуминиумски тело на алуминиум. Разновидност на големи брзини ги поддржуваат потребите за брзо производство. Лесно инсталиран, транспортиран и складиран. ЕД единечни, двојна брзина и ED Infinity Model Capities 125 lb. до 1050 lb. ED двојни прилагодливи капацитети за модели 125 lb. до 525 lb. Лесен и компактен алуминиумски тело на алуминиум. Разновидност на големи брзини ги поддржуваат потребите за брзо производство. Лесно инсталиран, транспортиран и складиран. Подигнувањето на електричните ланци на Харингтон Ед се навистина уникатни дигалки кои нудат инженерство за максимална удобност и контрола на операторот. Достапно во единечна, двојна, ED бесконечна двојна брзина прилагодлива и ергономска двојна прилагодлива брзина на овие единечни фази се во можност да се справат со незгодни оптоварувања со обезбедување на прецизно позиционирање на оптоварувањето. Широк спектар на целосно прилагодливи брзини и еднофазна моќност ја прават оваа дигалка совршено решение за многу тешки проблеми со ракување со производи. Ед -дигалките исто така може да бидат поставени на нашите ЕТ мини колички за лесно и мазно патување со дигање.

Избор на клиенти..