• Свеж
Galaxy Boricua Porerto Rico знаме со голем капацитет молив кутија со повеќе слот за молив, преносна торбичка за складирање на пенкало со патент
zoom_in

Galaxy Boricua Porerto Rico знаме со голем капацитет молив кутија со повеќе слот за молив, преносна торбичка за складирање

DEN 364.80

Стока
check Достапно.

100% полиестер. Направено од висококвалитетен полиестер со мазен патент кој ви дава мек допир. Случајот со двослојни молив обезбедува голем простор за складирање, кој лесно може да има повеќе од 50 пенкала или моливи, како и други предмети. Случајот со моливи има уникатен дизајн на одделот, тој е најдобриот подарок за роденден за тинејџери или девојчиња. Погодно е за училиште, канцеларија, деловно патување или употреба на патувања. Ако имате какви било прашања во врска со овој случај со молив по купување или наидете на какви било проблеми, само слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на време во рок од 24 часа. Наша цел е да обезбедиме задоволителни решенија. Нашиот случај со моливи е засадување и лесен за чистење, едноставно не бели или впива подолго време.

Избор на клиенти..